Mostové žeriavy

 

Firma Cralif, s.r.o. poskytuje jednonosníkové mostové žeriavy v štandardnom prevedení s nosnosťou do 25 000 kg a dvojnosníkové mostové žeriavy v štandardnom prevedení s nosnosťou do 80 000 kg (kladkostroj s otvoreným navijakom je nosnosťou neobmedzený), ale tiež mostové žeriavy podvesné s nosnosťou do 25 000 kg a žeriavy v neštandardnom prevedení podľa konkrétnych požiadavkou a potrieb zákazníka s „neobmedzenou nosnosťou“. Vďaka svojej nosnosti sa mostové žeriavy stávajú ideálnym riešením do ťažkých prevádzok.

 

 

Nosné konštrukcie (priečniky) na oboch koncoch žeriava zaručujú bezpečnú a spoľahlivú manipuláciu s bremenom tým, že váhu rovnomerne rozkladajú. Umiestnenie žeriava nad hlavami z neho robí priestorovo výhodné riešenie v halách a v skladových priestoroch. Pojazd žeriavov a kladkostrojov je vybavený plynulým rozjazdom a dojazdom za použitia frekvenčného meniča. Mostové žeriavy Cralif sú vhodné i do vonkajších nezastrešených priestorov a pracovísk.

 

 

Kontaktný formulár
Pre všeobecné otázky ohľadom zariadení, poskytovaných služieb či akékoľvek iné otázky prosím použite následovný kontaktný formulár.
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia