Špeciálne viazacie prostriedky

 

 

Špeciálny upínací systém AUTOTRANSPORT LASHING určený na ukotvenie automobilov prepravovaných  na platformách nákladných vozidiel alebo železničných vozňov. Systém je patentovaný a akceptovaný v celej Európskej únií a spĺňa všetky požadované technické predpisy. Vyrobené podľa normy EN 12195-2. Maximálna rozťažnosť popruhu je 4%.  Upínacia sila sytému je 5 000 daN (kg), dĺžka popruhu  je 2,5 m. Systém je možné dodať s protišmykovým pásom  alebo protišmykovými botkami, ktoré zabezpečia stabilnú polohu systému na pneumatike a tým bezpečnú polohu vozidla pri preprave.

 

 

Upínacie pásy FRIGOTRANSPORT LASHING sú vyrobené podľa EN 12195-2. Špeciálne upínacie pásy určené pre oddelenie nákladného priestoru a zabezpečenie nákladu v interiéroch chladiarenských vozidiel, ktoré majú na bočných stenách namontované koľajničky. Popruh je tvorený napínacou račňou a popruhmi, ktoré sú ukončené špeciálnym zámkom, ktorý sa bezpečne zaisťuje do koľajničiek.  Upínacia sila  je 2000 daN (kg), dĺžka dvojdielneho systému je 1,5 + 2,5 m.

 


 

Na uzamykanie návesov ponúkame zámky. Tieto produkty sú určené pre prevádzkovateľov nákladných vozidiel a autodopravcov, v ktorých záujme je eliminovať riziko krádeže a zničenia svojho majetku i prepravovaného nákladu.  Zámky mechanicky zabezpečia zatvárací mechanizmus návesu tak, že bez potrebného kľúča je nemožné sa dostať dovnútra.

 

 

Zámok UNIVERZAL IMP-902. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Univerzálny zámok na uzamykanie širokej škály návesov  rôznych značiek CAFRIME, SOR, LAMBERET, SCHMITZ, EGA, KRONE, KÖGEL... 

 

 

 

Zámok CONTAINER IMP-903, na uzamykanie prepravných kontajnerov.   

 

Zámok CONTAINER IMP-903-R, so zosilnenou konštrukciu proti poškodeniu.  

 

Zámok SR2  z nehrdzavejúcej ocele  na uzamykanie návesov SR2 od výrobcu LAMBERET.  

 

Zámok KING PIN zabezpečuje náves odpojený od ťahača proti krádeži…   Uzamykanie viacerých zámkov je tiež  možné  použitím iba jedného kľúča.

 

 

Kontaktný formulár
Pre všeobecné otázky ohľadom zariadení, poskytovaných služieb či akékoľvek iné otázky prosím použite následovný kontaktný formulár.
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia